Budeme se snažit vás aktuálně informovat o tom, co se ve školce právě děje a i o tom, co se právě chystá.


AKCE V ŘÍJNU PRO OBĚ TŘÍDY :
- každý pátek budeme jezdit do plaveckého bazénu
- 6.10. - beseda s policistou Pípalem - "policie"
- 8.10. - přijede do školky divadélko pana Krejčíka
- 25.10. - přijede do školky divadélko LUK

AKCE V ŘÍJNU POUZE PRO KYTIČKU (STARŠÍ TŘÍDU ) :
- každé úterý bude angličtina pro předškoláky, divadelní
kroužek a Koumáček - ZÁJMOVÉ KROUŽKY
- 20.10. beseda s policistou Pípalem - "tísňové volání"

OD LISTOPADU DOMLOUVÁME BRUSLENÍ NA ZIMNÍM
STADIONU PRO KYTIČKU - je dobré již shánět pro děti brusle
a přilbu (stačí i kvalitní helma na kolo) - chceme začít 4.11.

- BRUSLENÍ NA ZIMNÍM STADIONU OD 4.11. pro třídu Kytička

TYTO AKTIVITY BUDOU POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM A NEZPŘÍSNÍ SE PODMÍNKY.


DĚKUJEME, bylo to skvělé. 👍😃♥️

Hezké prázdniny a krásné léto. 

                                                                                                            TAK PŘILETĚL.

Děkujeme  za všechny dobroty. Děti byly šťastné ♥️♥️♥️

Přejeme všem krásné a klidné svátky a hodně štěstí do nového roku 2021.
Přejeme všem krásné a klidné svátky a hodně štěstí do nového roku 2021.

DIVADELNÍ KROUŽEK 

v čase 12,45 - 13,45hod

bude ve školce v naší třídě s paní učitelkou Vendou Martínkovou. Děti si budou hrát na herce a budou se kromě různých slovních hříček snažit i zahrát nějaké pohádky. Výhodou je dobrá výslovnost, trpělivost a schopnost předvádět se.


KOUMÁČEK v čase12,45 -13,45hod bude v domě dětí pod vedením paní Denisy Sedláčkové a některé z učitelek ze školky (Ivy nebo Jarky). Činnosti tam budou zaměřené na experimentování, pokusy, objevování a možná i kouzlení. Je vhodný pro děti, které neposedí a mají rády překvapení. Tam i zpět budou děti chodit sučitelkou a vyzvedávat si je budete moci po svačině po 14 hodině opět ve školce. Cena tohoto kroužku je 15,-Kč za každou uskutečněnou návštěvu.

BRUSLENÍmáme domluvené na zimním stadionu.Čas na ledě:9,30-10,30hod.Budeme chodit pravidelně každý čtvrtek!Ze školky bychom odcházeli po dopolední svačině v8,45hod a vraceli bychom se na oběd. Na ledě budou děti s trenéry(jsou to chlapi, kteří to s malými dětmi umí, což jsme poznali v minulých letech). Děti potřebují nabroušené brusle, šusťákovou soupravu či oteplovačky, přilbu a rukavice(ochrana nejen před zimou, ale i zdůvodu bezpečnosti). Brusle i přilbu je možnépůjčit na zimním stadionu. Stačí, když nám ve školce nahlásíte velikost bruslí a my už si je před bruslením vyžádáme a po skončení hodiny zase vrátíme. Tato půjčovna je zdarmaa je zásobená opravdu kvalitně. Ze zkušenosti ale doporučujeme vlastní přilby, klidně lyžařské. Na bruslení se oblečeme už ve školce všatně, aby děti neměly příliš těžké batohya mohly nést jen brusle, přilbya rukavice.Tyto věci budou děti nositvbatohu na zádech(v minulých letech nám všechny věci vozili na stadion rodiče -dobrovolníci. Pokud se i letos najdou, bude se dětem chodit snáz.To se ještě domluvíme-podle vašich možností). Důležité je i pitíčko v plastové lahvi a malá dobrůtka po bruslení v šatně. Pokud děti bruslit nebudou moci, půjdou se s námi dívat na ostatní. Je to však pro nás organizačně náročné a tak vás prosíme, abyste to po nás často nechtěli. Není ani vhodné, aby čekaly v malé třídě -tam mají svůj program a své malé děti.Toto bruslení má v naší školce již více než patnáctiletou tradici a je dětmi (i rodiči) každoročně velmi oblíbené.Přihlášky dostanete během září.

PLAVECKÝ BAZÉN  v čase 8,00 -8,45hod v bazénu. Každý pátek budeme s dětmi jezdit městskou dopravou do plaveckého bazénu ze zastávky Na Tavírně. Jelikož plaveme už od 8,00hod, můžete děti přivézt rovnou do bazénu kolem 7,45hod. Za příznivého počasí budeme chodit zpátky pěšky, za nepříznivého objednaným autobusem. Cena je 50 Kč.

Děti potřebují plavky, podepsaný ručník, koupací čepici na delší vlasy a peněženku s drobnými na dobrůtku v bufetu. Svačinu a pití od nás dostanou -povezeme ze školky.BUDEME RÁDI, KDYŽ SNÁMI BUDETE DĚTI POSÍLAT -BUDOU SI VE VODĚ HRÁT, K NIČEMU JE NEBUDEME NUTIT.