Budeme se snažit vás aktuálně informovat o tom, co se ve školce právě děje a i o tom, co se právě chystá.

AKCE V ČERVNU.

1.6.-MDD -pečení buřtů na Dubíku a na zahradě MŠ

3.6.-fotografování ( portréty předškoláků a skupinové obou tříd )

9.6. nebo10.6. -výlet do ZOO Hluboká (podle počasí), upřesníme na nástěnce

15.6. -skákací hrad na zahradě MŠ -celý den

22.6. -výlet do ČB -Berušky do Pandy, Kytičky do Planetária

25.6. -rafty ( seznamy budou opět na hlavní nástěnce )

28.6. -rozloučení s předškoláky a zahradní slavnost (časy upřesníme )

29.6. -spaní ve školce pro děti, které odchází do 1.třídy ZŠ

Pohlazení společnými koledami.
Děkujeme, je to moc milé. 

                                                                                                            TAK PŘILETĚL.

Děkujeme  za všechny dobroty. Děti byly šťastné ♥️♥️♥️

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY: Školka bude mít prázdniny od 23.12.2020-3.1.2021. Sejdeme se 4.1.2021
Přejeme všem krásné a klidné svátky a hodně štěstí do nového roku 2021.
Přejeme všem krásné a klidné svátky a hodně štěstí do nového roku 2021.

ANGLIČTINA

od 6.října

v čase 9,00 - 9,45 hod

na naší mateřské škole probíhá již více než patnáct let. Letos se bude vašim dětem stejně jako vloni věnovat Mgr. Barbora Berková, učitelka angličtiny a 1.stupně základní školy (maminka Toníčka, který do naší školky chodí).

Na angličtinu mohou chodit pouze děti, které jsou starší ( = půjdou v letošním školním roce k zápisu do 1.třídy ZŠ). Mladší děti budou mít tuto možnost v příštím školním roce, letos pro ně bude připraven náhradní program s Ivou nebo Jarkou. Angličtina bude zdarma, jedná se o dobrovolnou spolupráci jedné z maminek.

PŘIHLÁSIT BUDETE MOCI SVÉ DÍTĚ  NA NÁSTĚNCE V PŘÍŠTÍM TÝDNU.


DIVADELNÍ KROUŽEK od 6.října

v čase 12,45 - 13,45hod

bude ve školce v naší třídě s paní učitelkou Vendou Martínkovou. Děti si budou hrát na herce a budou se kromě různých slovních hříček snažit i zahrát nějaké pohádky. Výhodou je dobrá výslovnost, trpělivost a schopnost předvádět se.

Tento zájmový kroužek je zdarma.

PŘIHLÁSIT BUDETE MOCI SVÉ DÍTĚ NA NÁSTĚNCE V PŘÍŠTÍM TÝDNU.

KOUMÁČEK od 6.října v čase12,45 -13,45hod bude v domě dětí pod vedením paní Denisy Sedláčkové a některé z učitelek ze školky (Ivy nebo Jarky). Činnosti tam budou zaměřené na experimentování, pokusy, objevování a možná i kouzlení. Je vhodný pro děti, které neposedí a mají rády překvapení. Tam i zpět budou děti chodit sučitelkou a vyzvedávat si je budete moci po svačině po 14 hodině opět ve školce. Cena tohoto kroužku je 15,-Kč za každou uskutečněnou návštěvu.PŘIHLÁSIT BUDETEMOCI SVÉ DÍTĚ NA NÁSTĚNCE VPŘÍŠTÍMTÝDNU.

BRUSLENÍmáme domluvené odčtvrtka 5.11.2020na zimním stadionu.Čas na ledě:9,30-10,30hod.Budeme chodit pravidelně každý čtvrtek!Ze školky bychom odcházeli po dopolední svačině v8,45hod a vraceli bychom se na oběd. Na ledě budou děti s trenéry(jsou to chlapi, kteří to s malými dětmi umí, což jsme poznali v minulých letech). Děti potřebují nabroušené brusle, šusťákovou soupravu či oteplovačky, přilbu a rukavice(ochrana nejen před zimou, ale i zdůvodu bezpečnosti). Brusle i přilbu je možnépůjčit na zimním stadionu. Stačí, když nám ve školce nahlásíte velikost bruslí a my už si je před bruslením vyžádáme a po skončení hodiny zase vrátíme. Tato půjčovna je zdarmaa je zásobená opravdu kvalitně. Ze zkušenosti ale doporučujeme vlastní přilby, klidně lyžařské. Na bruslení se oblečeme už ve školce všatně, aby děti neměly příliš těžké batohya mohly nést jen brusle, přilbya rukavice.Tyto věci budou děti nositvbatohu na zádech(v minulých letech nám všechny věci vozili na stadion rodiče -dobrovolníci. Pokud se i letos najdou, bude se dětem chodit snáz.To se ještě domluvíme-podle vašich možností). Důležité je i pitíčko v plastové lahvi a malá dobrůtka po bruslení v šatně. Pokud děti bruslit nebudou moci, půjdou se s námi dívat na ostatní. Je to však pro nás organizačně náročné a tak vás prosíme, abyste to po nás často nechtěli. Není ani vhodné, aby čekaly v malé třídě -tam mají svůj program a své malé děti.Toto bruslení má v naší školce již více než patnáctiletou tradici a je dětmi (i rodiči) každoročně velmi oblíbené.Přihlášky dostanete během září.

PLAVECKÝ BAZÉN od 11.září v čase 8,00 -8,45hod v bazénu. Každý pátek budeme s dětmi jezdit městskou dopravou do plaveckého bazénu ze zastávky Na Tavírně. Jelikož plaveme už od 8,00hod, můžete děti přivézt rovnou do bazénu kolem 7,45hod. Za příznivého počasí budeme chodit zpátky pěšky, za nepříznivého objednaným autobusem. Cena je 50 Kč.

Děti potřebují plavky, podepsaný ručník, koupací čepici na delší vlasy a peněženku s drobnými na dobrůtku v bufetu. Svačinu a pití od nás dostanou -povezeme ze školky.BUDEME RÁDI, KDYŽ SNÁMI BUDETE DĚTI POSÍLAT -BUDOU SI VE VODĚ HRÁT, K NIČEMU JE NEBUDEME NUTIT.